Koberec Hanse Home Meadow Coin černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 293 Kč
Vneste do svého domova i exteriéru svěží nádech s kobercem Meadow. Je odolný vůči povětrnostním vlivům, takže skvěle poslouží nejen v interiéru, ale také na terase, balkoně či verandě. Díky snadné... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 293 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vneste do svého domova i exteriéru svěží nádech s kobercem Meadow. Je odolný vůči povětrnostním vlivům, takže skvěle poslouží nejen v interiéru, ale také na terase, balkoně či verandě. Díky snadné údržbě si dlouhodobě zachová svůj atraktivní vzhled – stačí jej jednoduše vyčistit a opět vypadá jako nový. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Celková tloušťka: 8 mm
▪ Hmotnost: 1,80 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Krémová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Meadow |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Černá | Krémová,Černá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Meadow | Meadow — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |