Koberec Hanse Home Myk Olaf ivory / bílý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 207 Kč
Koberec z kolekce Myk je mimořádně měkký a nadýchaný díky luxusnímu 38 mm vysokému vlasu, který přináší pocit pohodlí při každém kroku. Jeho jednobarevný design se snadno přizpůsobí jakémukoli stylu... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 207 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce Myk je mimořádně měkký a nadýchaný díky luxusnímu 38 mm vysokému vlasu, který přináší pocit pohodlí při každém kroku. Jeho jednobarevný design se snadno přizpůsobí jakémukoli stylu interiéru. Díky kvalitnímu zpracování a odolným syntetickým vláknům je koberec nejen krásný, ale také praktický – snadno se čistí a zvládne i náročnější každodenní zátěž. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polyester
▪ Výška vlasu: 38 mm
▪ Hmotnost: 0,90 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Myk |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Krémová | Krémová — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Myk | Myk — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |