Koberec Hanse Home Oriental Täbris krémový / antracitový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 192 Kč
Kolekce Oriental přináší do vašeho interiéru nádech elegance a tradičního stylu. Vysoce kvalitní vintage koberce s orientálním vzhledem jsou skutečným lákadlem pro každý obytný prostor a dodají mu... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 192 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Oriental přináší do vašeho interiéru nádech elegance a tradičního stylu. Vysoce kvalitní vintage koberce s orientálním vzhledem jsou skutečným lákadlem pro každý obytný prostor a dodají mu osobitý charakter. Tyto koberce jsou nejen esteticky působivé, ale také mimořádně praktické – jsou odolné, robustní a snadno se čistí, což z nich činí ideální volbu pro každodenní používání. Oriental je kolekce, která pojí klasickou krásu s moderní funkčností.
Specifikace:
▪ Materiál: 50% viskóza, 50% bavlna
▪ Celková tloušťka: 3 mm
▪ Hmotnost: 0,68 kg/m²
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Antracitová,Béžová,Krémová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | viskóza,bavlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Oriental |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Antracitová,Béžová,Krémová,Šedá | Antracitová,Béžová,Krémová,Šedá — Orientální koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Oriental | Oriental — Orientální koberce |
| Materiál: viskóza,bavlna | viskóza,bavlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Orientální koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |