Koberec Hanse Home Pure taupe / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 933 Kč
Jednoduchost v té nejkrásnější podobě. Koberec z kolekce Pure v jednobarevném designu se dokonale začlení do jakéhokoli stylu bydlení – od moderního až po klasický. Díky vysoce kvalitnímu zpracování... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 933 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednoduchost v té nejkrásnější podobě. Koberec z kolekce Pure v jednobarevném designu se dokonale začlení do jakéhokoli stylu bydlení – od moderního až po klasický. Díky vysoce kvalitnímu zpracování a odolným vláknům je nejen estetický, ale také praktický – snadno se čistí a zvládne i každodenní zatížení. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Celková tloušťka: 13 mm
▪ Hmotnost: 1,60 kg/m²
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Pure |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Pure | Pure — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |