Koberec Hanse Home Sunshine černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 839 Kč
Kolekce Sunshine přináší praktické a stylové koberce, které jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Skvěle se hodí do jídelny, obývacího pokoje, ložnice, ale také na balkon, terasu, zimní zahradu... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 839 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Sunshine přináší praktické a stylové koberce, které jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Skvěle se hodí do jídelny, obývacího pokoje, ložnice, ale také na balkon, terasu, zimní zahradu či k bazénu. Vyrobeno z voděodolného materiálu, koberce jsou odolné vůči vlhkosti a zároveň mimořádně snadno udržovatelné – stačí pravidelné vysávání nebo čištění jemnými čistícími prostředky. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost i při každodenním používání za různých podmínek. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Hmotnost: 1,80 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Krémová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Chodba,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory |
| Kolekce | Sunshine |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Černá | Krémová,Černá — Moderní koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Sunshine | Sunshine — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Moderní koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Pruhované vzory | Pruhované vzory — Moderní koberce |