Koberec Hawaii 1310-01 Green
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 206 Kč
Moderní kusový koberec Hawaii ve svěžím zeleném odstínu je tou pravou volbou pro domácnost. Jedná se nejen o pěkný bytový doplněk, ale také o praktický koberec, který byl vyroben ze 100%... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 206 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní kusový koberec Hawaii ve svěžím zeleném odstínu je tou pravou volbou pro domácnost. Jedná se nejen o pěkný bytový doplněk, ale také o praktický koberec, který byl vyroben ze 100% polypropylenu metodou heatset. Jeho geometrický vzor je navíc podpořen 3D efektem, kterého bylo dosaženo díky ruční úpravě vlasu. Díky krátkému vlasu se navíc snadno čistí a udržuje.
▪ Výška vlasu: 13 mm
▪ Celková výška: 15 mm
▪ Celková hmotnost: 2,80 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Zelená,Šedá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | 3D vzor,Geometrické vzory |
| Kolekce | Hawaii |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Zelená,Šedá,Krémová | Zelená,Šedá,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Hawaii | Hawaii — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: 3D vzor,Geometrické vzory | 3D vzor,Geometrické vzory — Moderní koberce |