Koberec HAWAII béžový / zlatý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 696 Kč
Koberec HAWAII je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický, odolný a stylový doplněk do svého domova či exteriéru. Vyrobeno z polyesteru, nabízí vysokou odolnost a zároveň příjemný povrch,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 696 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec HAWAII je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktický, odolný a stylový doplněk do svého domova či exteriéru. Vyrobeno z polyesteru, nabízí vysokou odolnost a zároveň příjemný povrch, který je vhodný pro každodenní používání. Jeho univerzálnost umožňuje použití v interiéru i exteriéru, takže si můžete užívat jeho pohodlí v obýváku, na terase nebo balkoně. Jednoduchá údržba zajišťuje, že nečistoty či skvrny snadno odstraníte, čímž si zachová dlouhodobý skvělý vzhled. Tento koberec je také ideální pro alergiky, protože nezachytává prach a alergeny tak intenzivně jako některé jiné materiály. Kromě toho je přátelský k domácím zvířatům, takže si jej mohou bez obav užívat i vaši chlupatí členové rodiny. ▪ Celková váha: 1,28 kg/m²
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Zlatá,Žlutá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Květované vzory |
| Kolekce | Hawaii |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Zlatá,Žlutá,Krémová | Béžová,Zlatá,Žlutá,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Hawaii | Hawaii — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Květované vzory | Květované vzory — Moderní koberce |