Koberec Hawaii Čtverce modře šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 973 Kč
Moderní koberce HAWAII je řada vysoce kvalitních koberců s moderním, geometrickým designem. Charakteristickým znakem těchto koberců jsou ručně broušené vzory, které dodávají kobercům trojrozměrný... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 973 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní koberce HAWAII je řada vysoce kvalitních koberců s moderním, geometrickým designem. Charakteristickým znakem těchto koberců jsou ručně broušené vzory, které dodávají kobercům trojrozměrný efekt. Jednoduché geometrické vzory jsou jako stvořené do pokoje pro hosty nebo obývacího pokoje. Hrubý, měkký vlas dokonale izoluje od studené podlahy. Barvy koberců jsou drženy v odstínech šedé a béžové, s přidáním intenzivnějších barev, tedy růžové, červené nebo modré. Geometrický design, přírodní barvy a ručně broušené vzory dělají z koberců z kolekce Hawaii zajímavý návrh pro lidi, kteří ocení moderní design. Vlasy koberců jsou vyrobeny z vlnité polypropylenové příze, měkké a nadýchané a zároveň odolné vůči zabarvení a deformaci. Díky tomu se koberce snadno udržují čisté.
Ostatní informace
▪ Celková tloušťka: 13 mm
▪ Celková hmotnost: cca 2,80 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Modrá,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Hawaii |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Modrá,Šedá | Krémová,Modrá,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Hawaii | Hawaii — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |