Koberec HELIX 3D boho béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 496 Kč
Tento béžový koberec není jen dekorativním prvkem, ale skutečným šperkem, který dodá vašemu interiéru jedinečný charakter. Díky inovativnímu 3D efektu a jemným geometrickým vzorům koberec doslova... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 496 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 589 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento béžový koberec není jen dekorativním prvkem, ale skutečným šperkem, který dodá vašemu interiéru jedinečný charakter. Díky inovativnímu 3D efektu a jemným geometrickým vzorům koberec doslova „ožívá“ pod nohama a vytváří fascinující hru světla a stínu.
Krátký vlas vyrobený z vysoce kvalitní polyesterové příze činí koberec neuvěřitelně měkkým a příjemným na dotek.
Polyesterová vlákna jsou odolná vůči deformaci a změně barvy, což zaručuje léta používání a snadnou údržbu. Ideální koberec do obývacího pokoje nebo ložnice. Parametry:
▪ Celková tloušťka: 7 mm
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | 3D vzor,Geometrické vzory |
| Kolekce | Helix |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x110 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 110 cm |
| Celková váha | 1620 g/m2 |
| Specifikace materiálu | Polyester |
| Podklad | Polyester |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Země původu | Turecko |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Celková výška | 9 mm |
| Šířka | 60 cm |
| Délka | 110 cm |