Koberec HORECA-NEW 156
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 353 Kč
Koberce z kolekce Horeca jsou dokonalým řešením pro pokoje zařízené v moderním i klasickém stylu. K jejich výrobě se používají vysoce kvalitní materiály, díky kterým jsou odolné vůči oděru, změně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 353 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Horeca jsou dokonalým řešením pro pokoje zařízené v moderním i klasickém stylu. K jejich výrobě se používají vysoce kvalitní materiály, díky kterým jsou odolné vůči oděru, změně barvy a deformaci. Koberce z této série jsou skvělým řešením do obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně. Jejich spodek je protiskluzový. Lze jej prát v pračce při teplotě 30 °C.
▪ Výška vlasu: 5 mm ▪ Materiál: 100% polyester ▪ Hmotnost: 1,30 kg/m2
Parametry
| Barva | Krémová,Růžová,Zelená,Červená,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení,Pratelný |
| Vzor | Květované vzory |
| Kolekce | Horeca |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Růžová,Zelená,Červená,Modrá | Krémová,Růžová,Zelená,Červená,Modrá — Moderní koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Horeca | Horeca — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Květované vzory | Květované vzory — Moderní koberce |