Koberec Hypnotik 02
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 460 Kč
Koberce z kolekce Hypnotik s jedinečným designem na doplnění každého bytového interiéru. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitního materiálu, což zaručuje snadnou údržbu a trvanlivost barev po dlouhá... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 460 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Hypnotik s jedinečným designem na doplnění každého bytového interiéru. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitního materiálu, což zaručuje snadnou údržbu a trvanlivost barev po dlouhá léta. Koberec je protiskluzový a je možné ho prát.
▪ výška vlasu :. 6mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 1,60kg / m2
▪ materiál 60% bavlna 40% polyester
▪ koberec je protišmykový
▪ koberec je možné prát v pračce na 30 °
Parametry
| Barva | Modrá,Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | bavlna,polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Vhodný pro podlahové topení,Protiskluzový |
| Vzor | Abstraktní vzory,Geometrické vzory |
| Kolekce | Hypnotik |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Modrá,Béžová | Modrá,Béžová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Hypnotik | Hypnotik — Moderní koberce |
| Materiál: bavlna,polyester | bavlna,polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory,Geometrické vzory | Abstraktní vzory,Geometrické vzory — Moderní koberce |