Koberec Infinity 183 lesklý, tyrkysový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 007 Kč
Koberec Infinity je řešením, které poskytuje teplo a pohodlí pod nohama. Měkká struktura jej činí příjemným na dotek a pomáhá odhlučnit místnosti. Díky své všestrannosti se výborně hodí do domácích... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 007 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Infinity je řešením, které poskytuje teplo a pohodlí pod nohama. Měkká struktura jej činí příjemným na dotek a pomáhá odhlučnit místnosti. Díky své všestrannosti se výborně hodí do domácích interiérů jako jsou ložnice, obývací pokoje nebo dětské pokoje, kde klíčovou roli hraje pohodlí, elegance a odolnost. Elastická vlákna vlasu koberce jsou vysoce odolná vůči oděru. Polyesterová vlákna s vysokým leskem dodávají koberci živost a intenzitu barvy, která dlouho nevybledne. Parametry:
▪ Tloušťka: 16 mm
▪ Celková hmotnost: 3,16 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Modrá,Tyrkysová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Antistatický,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Infinity |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Modrá,Tyrkysová | Modrá,Tyrkysová — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Infinity | Infinity — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Antistatický,Vhodný pro podlahové topení | Antistatický,Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |