Koberec Java 176 Filc šedý / grafit
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 302 Kč
Koberec s příjemným odstínem vyrobený z kvalitních materiálů. Pokud se rozhodnete pro jeho koupi rozhodně neprohloupíte. ▪ Výška: 15 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 2,10 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polyester Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 302 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec s příjemným odstínem vyrobený z kvalitních materiálů. Pokud se rozhodnete pro jeho koupi rozhodně neprohloupíte. ▪ Výška: 15 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,10 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Grafitová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Java |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Grafitová | Grafitová — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Java | Java — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |