Koberec JOY červený
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 331 Kč
Plyšový koberec Joy je ideální volbou pro lidi, kteří si cení výjimečné měkkosti flísu v kombinaci s teplými barvami. Vlas koberce je vyroben z mimořádně měkkého a na dotek příjemného polyesteru,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 331 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 347 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Plyšový koberec Joy je ideální volbou pro lidi, kteří si cení výjimečné měkkosti flísu v kombinaci s teplými barvami. Vlas koberce je vyroben z mimořádně měkkého a na dotek příjemného polyesteru, téměř jako králičí kožešina. Plyšový koberec Joy se osvědčí všude tam, kde potřebujeme skutečnou měkkost pod nohama. Je to ideální řešení pro zkrášlení a zahřátí interiéru ložnice, obývacího pokoje, pokoje nebo dětského pokoje. Chůze po něm ráno je pro naše nohy skutečným potěšením. Teplé, univerzální barvy se dokonale hodí do jakéhokoli stylu a dekorace a dodají místnostem šarm a lehkost. Kromě estetické hodnoty je plyšový koberec Joy také praktickým, téměř nezbytným doplňkem výzdoby Vašeho bytu nebo domu. Dokonale izoluje od chladu a tvrdosti podlahy a protiskluzová spodní strana poskytuje pevnou oporu pro vaše nohy. Certifikát Oeko Tex Standard 100 potvrzuje, že koberec je vyroben ze surovin, které nejsou škodlivé pro zdraví. ▪ Celková tloušťka: 11 mm
▪ Celková hmotnost: 1,2 kg/m²
▪ Materiál: polypropylen, polyester
Parametry
| Barva | Červená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Protiskluzový |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Joy |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
| Celková váha | 1220 g/m2 |
| Specifikace materiálu | Polyester |
| Podklad | Filc |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Celková výška | 11 mm |
| Země původu | Čína |
| Šířka | 60 cm |
| Délka | 100 cm |