Koberec KASHQAI 4373 500 orientální, zelený / bordó
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 571 Kč
Kolekce KASHQAI bude skvělou volbou i pro nejnáročnější zákazníky. Jsou spojením pohodlí a funkčnosti. Tyto koberce působí opravdu luxusně a ve vašem interiéru vytvoří příjemnou atmosféru. Navíc jsou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 9 571 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce KASHQAI bude skvělou volbou i pro nejnáročnější zákazníky. Jsou spojením pohodlí a funkčnosti. Tyto koberce působí opravdu luxusně a ve vašem interiéru vytvoří příjemnou atmosféru. Navíc jsou vyrobeny z vlny, což zaručuje jejich odolnost a trvanlivost. Pokud se rozhodnete pro koupi koberce z této kolekce, nebudete litovat. Koberce mají certifikát OEKO-TEX. ▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 2,80 kg/m2
▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Bordová,Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | KASHQAI |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 135x200 cm |
| šířka | 135 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Bordová,Zelená | Bordová,Zelená — Orientální koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: KASHQAI | KASHQAI — Orientální koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 135x200 cm | 135x200 cm — Orientální koberce |
| šířka: 135 cm | 135 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |