Koberec LAGO TERMO 36889 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 019 Kč
Koberce LAGO TERMO byla vytvořena s ohledem na odolnost a každodenní pohodlí. Vlas koberce vyrobený z odolného polypropylenu poskytuje vysokou odolnost vůči oděru a deformaci, díky čemuž je ideální... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 019 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce LAGO TERMO byla vytvořena s ohledem na odolnost a každodenní pohodlí. Vlas koberce vyrobený z odolného polypropylenu poskytuje vysokou odolnost vůči oděru a deformaci, díky čemuž je ideální volbou do místností se středním provozem, jako jsou ložnice a obývací pokoje. Vlas koberce se jemně třpytí v závislosti na směru česání a úhlu světla. Plstěná podložka koberce nejen zvyšuje komfort používání, ale také zlepšuje tepelnou a zvukovou izolaci, díky čemuž jsou místnosti útulnější a tišší. Koberec je vhodný do domácností s podlahovým topením a jeho odolnost vůči UV záření zajišťuje, že barvy zůstanou intenzivní a živé. ▪ Celková výška: 8 mm
▪ Váha: 1,40 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 104 000 bodů/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | LAGO TERMO |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: LAGO TERMO | LAGO TERMO — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |