Koberec LAPIN Shaggy šedý/sloní kost protiskluzový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 179 Kč
Koberce z kolekce LAPIN jsou vysoce kvalitní. Jsou to koberce s velmi dlouhým vlasem s vysokou hustotou, vysokou životností a charakteristickou měkkostí. Koberce z této kolekce je možné i prať. ▪... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 179 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce LAPIN jsou vysoce kvalitní. Jsou to koberce s velmi dlouhým vlasem s vysokou hustotou, vysokou životností a charakteristickou měkkostí. Koberce z této kolekce je možné i prať.
▪ tloušťka koberce: 40 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 1,3 kg / m2
▪ materiál 100% Polyester
▪ koberec lze prát
Parametry
| Barva | Šedá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Lapin |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x160 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Shaggy Koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Shaggy Koberce |
| Barva: Šedá,Krémová | Šedá,Krémová — Shaggy Koberce |
| délka: 160 cm | 160 cm — Shaggy Koberce |
| Kolekce: Lapin | Lapin — Shaggy Koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Shaggy Koberce |
| Rozměr: 120x160 cm | 120x160 cm — Shaggy Koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Shaggy Koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Shaggy Koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Shaggy Koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Shaggy Koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Shaggy Koberce |