Koberec LAPISO SOFT 406 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 729 Kč
Kolekce LAPISO je mimořádně měkký a na dotek příjemný koberec. Technologie SOFT HEAT SET se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, sytými barvami a módními vzory. Jsou vynikající volbou pro alergiky.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 729 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce LAPISO je mimořádně měkký a na dotek příjemný koberec. Technologie SOFT HEAT SET se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, sytými barvami a módními vzory. Jsou vynikající volbou pro alergiky. Koberce LAPISO jsou nejluxusnější koberce ze všech koberců vyrobených z umělých vláken,
jsou odolné, nemačkají se a neprodukují prach. Díky vysoké hustotě vlasu jsou vynikajícím
tepelným izolantem. Snadno se dají podrobit všem čistícím procedurám, šamponování a
vysávání. Koberec LAPISO je luxus, který přinese do Vašeho interiéru pocit pohodlí.
Koberec je určen do různých typů místností, jako jsou ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj, chodba či kuchyň.
▪ Výška vlasu: 14 mm
▪ Celková hmotnost: 2,60 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Bíla,Šedá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | LAPISO SOFT |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Bíla,Šedá,Černá | Bíla,Šedá,Černá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: LAPISO SOFT | LAPISO SOFT — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |