Koberec Libre Bayamo
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 035 Kč
Tento koberec je ideálním řešením pro každý interiér. Díky kvalitním materiálům je odolný, snadno se čistí a udržuje, což zaručuje pohodlné používání každý den. Široká nabídka vám poskytuje možnost... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 035 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento koberec je ideálním řešením pro každý interiér. Díky kvalitním materiálům je odolný, snadno se čistí a udržuje, což zaručuje pohodlné používání každý den. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec, který se bude hodit do stylu interiéru, který máte doma.
▪ Celková výška: 6 mm
▪ Celková hmotnost: 1,75 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá,Žlutá,Červená,Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory,Moderní vzor |
| Kolekce | Libre Bayamo |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Modrá,Žlutá,Červená,Zelená | Béžová,Modrá,Žlutá,Červená,Zelená — Moderní koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Libre Bayamo | Libre Bayamo — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Moderní koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory,Moderní vzor | Geometrické vzory,Moderní vzor — Moderní koberce |