Koberec Lima 9581A krémový / fialový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 468 Kč
Koberce Lima jsou navrženy pro děti s důrazem na měkkost, bezpečnost a hravý design. Příjemný vlas v jemných barvách vytváří útulné prostředí a podporuje dětskou fantazii. Vyrobeno z odolného... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 468 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Lima jsou navrženy pro děti s důrazem na měkkost, bezpečnost a hravý design. Příjemný vlas v jemných barvách vytváří útulné prostředí a podporuje dětskou fantazii. Vyrobeno z odolného polypropylenu, který je antistatický, hypoalergenní a odolný vůči skvrnám i vyblednutí. Díky vysoké elasticitě se koberec nedeformuje, snadno se čistí a je vhodný i pro podlahové topení. Spodní vrstva z juty dodává stabilitu a dlouhou životnost. Lima je ideálním doplňkem do dětského pokoje, který spojuje funkčnost, pohodlí a veselý design. ▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: 1,75 kg/m2
▪ Hustota tkaní: 172 800 bodů/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen▪ Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Krémová,Fialová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Lima |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro teenagery |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro teenagery |
| Barva: Krémová,Fialová | Krémová,Fialová — Koberce pro teenagery |
| délka: 170 cm | 170 cm — Koberce pro teenagery |
| Kolekce: Lima | Lima — Koberce pro teenagery |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce pro teenagery |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Koberce pro teenagery |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Koberce pro teenagery |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Koberce pro teenagery |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro teenagery |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro teenagery |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro teenagery |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro teenagery |