Koberec Lima C262A uličky, pastelový / tyrkysový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 039 Kč
Lima je kolekce určená pro nejmenší. Koberce mají měkký a příjemný vlas, jsou navrženy v klidných barvách se vzory inspirovanými zvířátky nebo cestováním. Koberec povzbudí ke hře a do dětských pokojů... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 039 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Lima je kolekce určená pro nejmenší. Koberce mají měkký a příjemný vlas, jsou navrženy v klidných barvách se vzory inspirovanými zvířátky nebo cestováním. Koberec povzbudí ke hře a do dětských pokojů dodá teplo a útulnost. Koberce jsou tkané ze 100% polypropylenu, spodní část je vyhotovena z juty. Lze je použít pro podlahové topení. Podle technologie tkaní koberců mohou mít koberce ve skutečnosti vzor zrcadlově ve srovnání s kobercem zobrazeném na fotografii. ▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: 1750 g/m2
▪ Materiál: 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Fialová,Krémová,Modrá,Šedá,Zelená,Žlutá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Lima |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Fialová,Krémová,Modrá,Šedá,Zelená,Žlutá | Fialová,Krémová,Modrá,Šedá,Zelená,Žlutá — Koberce pro kluky |
| délka: 150 cm | 150 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Lima | Lima — Koberce pro kluky |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |