Koberec Lima M138A světle šedý / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 468 Kč
Lima je kolekce určená pro nejmenší. Koberce mají měkký a příjemný vlas, jsou navrženy v klidných barvách se vzory inspirovanými zvířátky nebo cestováním. Koberec povzbudí ke hře a do dětských pokojů... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 468 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Lima je kolekce určená pro nejmenší. Koberce mají měkký a příjemný vlas, jsou navrženy v klidných barvách se vzory inspirovanými zvířátky nebo cestováním. Koberec povzbudí ke hře a do dětských pokojů dodá teplo a útulnost. Koberce jsou tkané ze 100% polypropylenu, spodní část je vyhotovena z juty. Lze je použít pro podlahové topení.
▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: 1,75 kg/m²
▪ Materiál: 100% Polypropylen
▪ Původ: Turecko
▪ Hustota tkaní: 172 800 bodů/m²
Parametry
| Barva | Krémová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Lima |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro kluky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro kluky |
| Barva: Krémová,Šedá | Krémová,Šedá — Koberce pro kluky |
| délka: 170 cm | 170 cm — Koberce pro kluky |
| Kolekce: Lima | Lima — Koberce pro kluky |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce pro kluky |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Koberce pro kluky |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Koberce pro kluky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Koberce pro kluky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro kluky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro kluky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro kluky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro kluky |