Koberec Linen 920 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 961 Kč
Kolekce Linen představuje odolné bytové koberce s poutavou smyčkovou strukturou a filcovým podkladem. Vyznačují se moderním jemným vzorem a univerzální barevností, díky čemuž se hodí do většiny... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 961 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Linen představuje odolné bytové koberce s poutavou smyčkovou strukturou a filcovým podkladem. Vyznačují se moderním jemným vzorem a univerzální barevností, díky čemuž se hodí do většiny interiérů. Filcový podklad zvyšuje komfort při chůzi, zlepšuje tepelnou i zvukovou izolaci a zároveň napomáhá vyrovnat drobné nerovnosti podkladu. Kolekce je navržena pro domácí prostory i místnosti s občasným komerčním využitím, kde je vyžadována vyšší odolnost a snadná údržba. Povrch z polypropylenových vláken je praktický pro každodenní používání, dobře odolává běžnému opotřebení a snadno se čistí. ▪ Celková výška: 8 mm▪ Celková hmotnost: 1,78 kg/m2▪ Materiál: 100% polypropylen▪ Země původu: Nizozemsko
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Zátěžová třída | 33 - komerční prostory; vysoká zátěž |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Linen |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Reakce na oheň | Cfl - střední odolnost proti požáru |
| Určení | Bytová metráž,Objektová metráž |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |