Koberec Lounge 0638 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 836 Kč
Koberce Lounge zaujmou svou jednoduchou elegancí a dodají útulnou atmosféru. Díky rozmanitým designům, jasným barvám a robustnímu materiálu se stanou dokonalým bytovým doplňkem. Kromě toho mají... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 836 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Lounge zaujmou svou jednoduchou elegancí a dodají útulnou atmosféru. Díky rozmanitým designům, jasným barvám a robustnímu materiálu se stanou dokonalým bytovým doplňkem. Kromě toho mají koberce stylový vzhled s vysoce nízkým vzorem.Koberce v této kolekci jsou strojově vyráběny ze směsi polypropylenu a polyesteru. Díky syntetickým vláknům zůstává vzhled a dotek nedotčen i při vysokém zatížení. Koberec Lounge je díky svému nadčasovému designu univerzálně použitelný, snadno se kombinuje s ostatními dekoracemi a hodí se do každého stylu zařízení. Parametry produktu
Materiál: polypropylen, polyester
Celková výška: 15 mm
Celková hmotnost: 1,9 kg/m²
Parametry
| Barva | Krémová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Lounge |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Krémová,Šedá | Krémová,Šedá — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Lounge | Lounge — Orientální koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |