Koberec Magic 73 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 040 Kč
Koberce MAGIC zapadnou díky svému jednoduchému designu do každého interiéru. Jsou vyráběny v příjemných barevných odstínech, díky čemuž dodají každé místnosti teplo a útulnost. Budou ideální volbou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 040 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce MAGIC zapadnou díky svému jednoduchému designu do každého interiéru. Jsou vyráběny v příjemných barevných odstínech, díky čemuž dodají každé místnosti teplo a útulnost. Budou ideální volbou do ložnice či obývacího pokoje. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zaručuje jejich odolnost a trvanlivost.
▪ Celková tloušťka: 8 mm
▪ Celková hmotnost: 2,00 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyamid
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyamid |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Magic |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 200x300 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Magic | Magic — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyamid | polyamid — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 200x300 cm | 200x300 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |