Koberec Mamluk 2733/373C
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 225 Kč
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 225 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s tlumenými barvami a takové, které úspěšně oživí i minimalistický interiér. Po letech si zachovávají svůj důstojný vzhled, jelikož jejich extrémně husté rouno je odolné a neopotřebovává se. Materiál: polypropylen
Celková hmotnost: 1,10 kg/m2
Výška vlasu: 8 mm
Parametry
| Barva | Bordová,Hnědá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Mamluk |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 57x90 cm |
| šířka | 57 cm |
| délka | 90 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Bordová,Hnědá,Krémová | Bordová,Hnědá,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 90 cm | 90 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Mamluk | Mamluk — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 57x90 cm | 57x90 cm — Moderní koberce |
| šířka: 57 cm | 57 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |