Koberec MAMLUK Superior krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 21 961 Kč
Vlněný kvalitně zpracovaný luxusní orientální koberec z kolekce MAMLUK je exkluzivní interiérový doplněk s bohatým historickým vzorem a precizním zpracováním. Vyrobeno ze 100% přírodní vlny, vyniká... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 21 961 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vlněný kvalitně zpracovaný luxusní orientální koberec z kolekce MAMLUK je exkluzivní interiérový doplněk s bohatým historickým vzorem a precizním zpracováním. Vyrobeno ze 100% přírodní vlny, vyniká velmi vysokou hustotou vláken, odolností vůči opotřebení a dlouhou životností. Díky tradičnímu designu a kvalitnímu materiálu je ideální do obývacího pokoje, ložnice či pracovny. Koberec je vhodný i pro podlahové topení a poskytuje výborné tepelné vlastnosti.▪ Výška vlasu: 9 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 2,60 kg/m2 ▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Hnědá,Krémová,Béžová,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Mamluk |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 170x235 cm |
| šířka | 170 cm |
| délka | 235 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Hnědá,Krémová,Béžová,Vícebarevná | Hnědá,Krémová,Béžová,Vícebarevná — Orientální koberce |
| délka: 235 cm | 235 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Mamluk | Mamluk — Orientální koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 170x235 cm | 170x235 cm — Orientální koberce |
| šířka: 170 cm | 170 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |