Koberec Marvel Minimalistic
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 911 Kč
Koberec Marvel oslovuje svým dynamickým abstraktním vzorem. V neutrálních tónech se světlejšími a tmavšími akcenty působí sofistikovaně a nadčasově. Koberec vytváří harmonickou rovnováhu mezi... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 6 911 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Marvel oslovuje svým dynamickým abstraktním vzorem. V neutrálních tónech se světlejšími a tmavšími akcenty působí sofistikovaně a nadčasově. Koberec vytváří harmonickou rovnováhu mezi industriálním stylem a měkkým komfortem – skvělý doplněk do moderních interiérů, kde je kladen důraz na estetiku i praktičnost. ▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková výška: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 3,10 kg/m2
▪ Hustota tkaní: 1 600 000 bodů/m2
▪ Materiál: 100% polyester
▪ Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Marvel |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 133x200 cm |
| šířka | 133 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová,Šedá | Béžová,Krémová,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Marvel | Marvel — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 133x200 cm | 133x200 cm — Moderní koberce |
| šířka: 133 cm | 133 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |