Koberec MENDES MORONA béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 026 Kč
Kolekce koberců MENDES je vyrobena z kvalitního polyesteru, který se vyznačuje vysokou odolností, snadnou údržbou a dlouhou životností. Díky vysoké hustotě tkaní nabízí každý koberec detailně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 026 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců MENDES je vyrobena z kvalitního polyesteru, který se vyznačuje vysokou odolností, snadnou údržbou a dlouhou životností. Díky vysoké hustotě tkaní nabízí každý koberec detailně zpracovaný vzor a příjemný povrch. Koberec MENDES je ideální do obývacího pokoje, ložnice, předsíně či pracovny, přičemž svým vzhledem a kvalitou uspokojí i náročné zákazníky. Vhodný je také pro podlahové topení. Parametry: ▪ Výška: 10 mm ▪ Celková hmotnost: 1,85 kg/m² ▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | MENDES |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x120 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 120 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Jednobarevné koberce |
| délka: 120 cm | 120 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: MENDES | MENDES — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 80x120 cm | 80x120 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |