Koberec Miluza Faded
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 294 Kč
Koberec Miluza je moderní, měkký koberec, v jemném barevném mixu – ideální kombinace barevných tónů. Váš prostor oživí abstraktním designem, který působí přirozeně, útulně a zároveň velmi esteticky.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 294 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Miluza je moderní, měkký koberec, v jemném barevném mixu – ideální kombinace barevných tónů. Váš prostor oživí abstraktním designem, který působí přirozeně, útulně a zároveň velmi esteticky.
Miluza představuje perfektní harmonickou rovnováhu mezi komfortem, designem a funkčností – dynamický, ale zároveň příjemně klidný koberec vhodný do různých prostor a stylů bydlení.▪ Výška vlasu: 6 mm
▪ Celková výška: 9 mm
▪ Celková hmotnost: 2,00 kg/m2
▪ Hustota tkaní: 672 000 bodů/m2
▪ Materiál: 100% polyester
▪ Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Miluza |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Modrá | Béžová,Modrá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Miluza | Miluza — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |