Koberec MIRA 24031/243
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 435 Kč
Kolekce MIRA přináší do interiéru harmonii přírody a moderního stylu. Je vyrobena z odolného polypropylenového vlákna, které je známé svou pevností, snadnou údržbou a dlouhou životností – ideální... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 435 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce MIRA přináší do interiéru harmonii přírody a moderního stylu. Je vyrobena z odolného polypropylenového vlákna, které je známé svou pevností, snadnou údržbou a dlouhou životností – ideální volba pro každodenní použití v domácnosti. Vyznačuje se střední hustotou tkaní. Jemné zemité odstíny vytvářejí příjemnou atmosféru a snadno se kombinují s různými typy nábytku a dekorací. Moderní design kolekce MIRA se vyznačuje čistými liniemi, abstraktními motivy a decentními kontrasty, které dodávají prostoru stylový a zároveň útulný charakter. Pokud hledáte něco v zemitých barvách s moderním vzhledem, kolekce MIRA splní vaše očekávání.▪ Výška: 6,5 mm
▪ Celková hmotnost: 1,6 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 204 800 bodů/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Hnědá,Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Mira |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Hnědá,Béžová | Hnědá,Béžová — Orientální koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Mira | Mira — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Orientální koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |