Koberec MODE 8597 geometrický, krémový / černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 951 Kč
Koberec z kolekce MODE je vysoce kvalitní výrobek, který dodává jedinečný charakter interiéru. Tato kolekce se vyznačuje jednoduchým minimalistickým designem odkazujícím na skandinávský styl.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 951 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce MODE je vysoce kvalitní výrobek, který dodává jedinečný charakter interiéru. Tato kolekce se vyznačuje jednoduchým minimalistickým designem odkazujícím na skandinávský styl. Geometrický vzor je navíc zdůrazněn použitím fleecu se dvěma výškami. Koberec je vhodný do obývacího pokoje, ale také koberec do ložnice, jídelny nebo předsíně. Koberce MODE jsou vyrobeny z praktické polyesterové příze - bezpečné pro děti a alergiky - dvouúrovňový fleece zvýrazňující zvolený vzor. Mají snadnou údržbu při každodenním používání vyžaduje jen pravidelné vysávání. Ostatní informace:
Výška vlasu: 15 mm
Materiál: 100% polyester
Celková hmotnost: 1,8 kg / m2
Parametry
| Barva | Krémová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Mode |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Černá | Krémová,Černá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Mode | Mode — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |