Koberec MODE 8631 geometrický, krémový / černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 593 Kč
Koberec z kolekce MODE je vysoce kvalitní výrobek, který dodává jedinečný charakter interiéru. Tato kolekce se vyznačuje jednoduchým minimalistickým designem odkazujícím na skandinávský styl.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 593 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce MODE je vysoce kvalitní výrobek, který dodává jedinečný charakter interiéru. Tato kolekce se vyznačuje jednoduchým minimalistickým designem odkazujícím na skandinávský styl. Geometrický vzor je navíc zdůrazněn použitím fleecu se dvěma výškami. Koberec je vhodný do obývacího pokoje, ale také koberec do ložnice, jídelny nebo předsíně. Koberce MODE jsou vyrobeny z praktické polyesterové příze - bezpečné pro děti a alergiky - dvouúrovňový fleece zvýrazňující zvolený vzor. Mají snadnou údržbu při každodenním používání vyžaduje jen pravidelné vysávání. Ostatní informace:
Výška vlasu: 15 mm
Materiál: 100% polyester
Celková hmotnost: 1,8 kg / m2
Parametry
| Barva | Krémová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | MODE |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Černá | Krémová,Černá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: MODE | MODE — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |