Koberec MOROC Romby 22312 EKO SIZAL - béž / krém
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 614 Kč
Odkdy se náš životní styl začal měnit, vybíráme si to, co je nejlepší pro naše zdraví a pohodu, a proto si stále více lidí vybírá ekologický koberec. Výběr kvalitního koberce pro váš domov má mnoho... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 614 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Odkdy se náš životní styl začal měnit, vybíráme si to, co je nejlepší pro naše zdraví a pohodu, a proto si stále více lidí vybírá ekologický koberec. Výběr kvalitního koberce pro váš domov má mnoho pozitivních aspektů. Ekologický koberec má mnoho výhod, které byste měli vzít v úvahu při výběru modelu, který vám vyhovuje. Mezi nimi, že jsou to koberce vyrobeny z recyklované bavlny, to znamená, jde o ekologický výrobek, a jsou to koberce s možností praní v pračce na 30 stupňů, což je velkou výhodou.
▪ výška vlasu :. Cca 5 až 15 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 1,85 kg / m2
▪ materiál 100% bavlna
▪ koberec je možné prát v pračce při 30 ° C
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | bavlna,sisal |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Moroc |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 117x170 cm |
| šířka | 117 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Moroc | Moroc — Moderní koberce |
| Materiál: bavlna,sisal | bavlna,sisal — Moderní koberce |
| Rozměr: 117x170 cm | 117x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 117 cm | 117 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Pratelný,Vhodný pro podlahové topení | Pratelný,Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |