Koberec MOYO PREMIUM Cuban Sand hnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 627 Kč
Koberec MOYO má mimořádně měkký vlas, proto se díky němu budete cítit pohodlně. Moderní barvy tohoto koberce dodají vašemu interiéru styl. Navíc je vyroben z vysoce kvalitního materiálu. ▪ Materiál:... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 627 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec MOYO má mimořádně měkký vlas, proto se díky němu budete cítit pohodlně. Moderní barvy tohoto koberce dodají vašemu interiéru styl. Navíc je vyroben z vysoce kvalitního materiálu. ▪ Materiál: 100% polyester ▪ Celková hmotnost: 2,75 kg/m2 ▪ Výška: 55 mm
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Moyo Premium |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x160 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Shaggy Koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Shaggy Koberce |
| Barva: Hnědá | Hnědá — Shaggy Koberce |
| délka: 160 cm | 160 cm — Shaggy Koberce |
| Kolekce: Moyo Premium | Moyo Premium — Shaggy Koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Shaggy Koberce |
| Rozměr: 120x160 cm | 120x160 cm — Shaggy Koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Shaggy Koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Shaggy Koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Shaggy Koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Shaggy Koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Shaggy Koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Shaggy Koberce |