Koberec NATURAL TEXTURE krémový / šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 11 745 Kč
Koberce z kolekce NATURAL TEXTURE budou skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje či ložnice. Díky jednoduchému vzhledu zapadnou do různých stylů zařízení interiéru. Jsou vyrobeny z kvalitního... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 11 745 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce NATURAL TEXTURE budou skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje či ložnice. Díky jednoduchému vzhledu zapadnou do různých stylů zařízení interiéru. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mají smyčkový vlas, což zaručuje jejich odolnost a snadné čištění. ▪ Výška vlasu: 8 mm ▪ Celková hmotnost: 1,00 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | NATURAL TEXTURE |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 239x300 cm |
| šířka | 239 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Šedá | Krémová,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: NATURAL TEXTURE | NATURAL TEXTURE — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 239x300 cm | 239x300 cm — Moderní koberce |
| šířka: 239 cm | 239 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Moderní koberce |