Koberec Naxos hnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 2 787 Kč
Koberce NAXOS je kolekce výjimečně elegantních koberců vedených v šedých barvách s přídavkem hnědé, zlaté nebo černé. Vlas koberce tvoří dva druhy vláken - polypropylenová příze a polyesterová příze.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 787 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 3 177 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce NAXOS je kolekce výjimečně elegantních koberců vedených v šedých barvách s přídavkem hnědé, zlaté nebo černé. Vlas koberce tvoří dva druhy vláken - polypropylenová příze a polyesterová příze. Exkluzivní koberce Naxos skvěle doplní dekoraci obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Skvěle budou vypadat také v elegantní kanceláři nebo pracovně.
Ostatní informace
Tloušťka: 12 mm
Celková hmotnost: cca 2,3 kg/m2
Materiál: 60% polypropylen / 40% polyester
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | 12 mm |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní s geometrickými vzory |
| Kolekce | Naxos |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 140x200 cm |
| šířka | 140 cm |
| délka | 200 cm |
| Hustota vlasu | 528 000 n./m2 |
| Celková váha | 2400 g/m2 |
| Podklad | Textil |
| Využití | Vnitřní |
| Lemování | na delších stranách |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Výrobce | Ayyildiz Teppiche |
| Typ vlasu | Střižený (příjemný, praktický) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Styl | Moderní |
| Specifikace materiálu | Polypropylen heatset |
| Další vlastnosti | Vysoká hustota vlasu |
| Země původu | Turecko |
| Specifikace barvy | Antracitově černá |
| Celková výška | 14 mm |
| Šířka | 140 cm |
| Délka | 200 cm |