Koberec New Montego 173 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 116 Kč
Koberce New Montego zapadnou díky svému jednoduchému designu do každého interiéru. Jsou vyráběny v příjemných barevných odstínech, díky čemuž dodají každé místnosti teplo a útulnost. Budou ideální... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 116 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce New Montego zapadnou díky svému jednoduchému designu do každého interiéru. Jsou vyráběny v příjemných barevných odstínech, díky čemuž dodají každé místnosti teplo a útulnost. Budou ideální volbou do ložnice či obývacího pokoje. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zaručuje jejich odolnost a trvanlivost. ▪ Celková tloušťka: 13 mm
▪ Celková hmotnost: 2,105 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Hustota tkaní: 85 050 bodů/m²
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Chodba,Obývací pokoj,Schodiště,Ložnice |
| Zátěžová třída | 22 - domácnost; střední zátěž |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | New Montego |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Reakce na oheň | Bfl - jen omezené šíření požáru |
| Určení | Bytová metráž |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |