Koberec Noa 9330 zlatý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 200 Kč
Kolekce Noa vytváří útulnou atmosféru v každém obývacím pokoji. Za svůj působivý vzhled vděčí speciálním vlastnostem polyesterových vláken. V závislosti na úhlu pohledu a působení světla se na jeho... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 200 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Noa vytváří útulnou atmosféru v každém obývacím pokoji. Za svůj působivý vzhled vděčí speciálním vlastnostem polyesterových vláken. V závislosti na úhlu pohledu a působení světla se na jeho povrchu objevují různé intenzity barev. Za tento působivý vzhled vděčí speciálním vlastnostem polyesterové příze, která svými jemnými vlákny zintenzivňuje zabarvení. Koberce Noa jsou odolné, trvanlivé a nenáročné na údržbu.
▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,30 kg/m2
▪ Materiál: směs polypropylen-polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Zlatá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Noa |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 120 cm kruh |
| šířka | 1 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Zlatá | Šedá,Zlatá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Noa | Noa — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120 cm kruh | 120 cm kruh — Moderní koberce |
| šířka: 1 cm | 1 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Kruh | Kruh — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |