Koberec Novel 8634 vícebarevný
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 884 Kč
Tento krásný koberec z kolekce NOVEL má fascinující prvky vintage s kombinací etno stylu. Na koncích koberce jsou jemné třásně. Růžovo-modré tóny přinesou do vašich prostor osvěžující atmosféru. V... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 884 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento krásný koberec z kolekce NOVEL má fascinující prvky vintage s kombinací etno stylu. Na koncích koberce jsou jemné třásně. Růžovo-modré tóny přinesou do vašich prostor osvěžující atmosféru. V závislosti na úhlu pohledu a působení světla se na „povrchu“ koberce objevují různé intenzity barev. Koberec se díky svému složení velmi snadno udržuje. Čištění je možné vlhkou houbou nebo hadříkem, lze ho vysávat i vysavačem bez kartáčové hlavice. Koberec je certifikován pečetí schválení Öko-Tex Standard 100 a byl také testován na škodlivé látky. Vhodný i pro podlahové topení. Vřele doporučujeme!
▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,90 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Vícebarevná,Modrá,Růžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Novel |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Vícebarevná,Modrá,Růžová | Vícebarevná,Modrá,Růžová — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Novel | Novel — Orientální koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |