Koberec Opal F438A krémový / šedý / modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 399 Kč
Koberce z kolekce OPAL budou moderním doplňkem vašeho interiéru. Jsou vyráběny v neutrálních, světlých odstínech a mají jedinečné vzory. Koberce OPAL dodají každé místnosti teplo a útulnost. Jsou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 399 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce OPAL budou moderním doplňkem vašeho interiéru. Jsou vyráběny v neutrálních, světlých odstínech a mají jedinečné vzory. Koberce OPAL dodají každé místnosti teplo a útulnost. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zaručuje jejich trvanlivost a odolnost. ▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 2,10 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Modrá,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Opal |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Modrá,Šedá | Krémová,Modrá,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Opal | Opal — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |