Koberec Optimal Medea granátový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 384 Kč
Koberec je vyroben z odolného polypropylenu, který zajišťuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Díky nízkému vlasu a kompaktní výšce působí elegantně a prakticky, přičemž si zachovává příjemný pocit... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 384 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec je vyroben z odolného polypropylenu, který zajišťuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Díky nízkému vlasu a kompaktní výšce působí elegantně a prakticky, přičemž si zachovává příjemný pocit při doteku. Husté tkaní dodává koberci kvalitní vzhled a stabilitu, čímž se stává ideálním doplňkem do každého interiéru. Hodí se do moderních i klasických prostor, kde vytváří útulnou atmosféru a podtrhuje styl místnosti.Parametry:
▪ Výška vlasu: 6 mm
▪ Celková výška: 8 mm
▪ Celková hmotnost: 1,80 kg/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Hustota tkaní : 224 000 bodů/m²
Parametry
| Barva | Modrá,Béžová,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Optimal |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 50x70 cm |
| šířka | 50 cm |
| délka | 70 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Modrá,Béžová,Vícebarevná | Modrá,Béžová,Vícebarevná — Orientální koberce |
| délka: 70 cm | 70 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Optimal | Optimal — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 50x70 cm | 50x70 cm — Orientální koberce |
| šířka: 50 cm | 50 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |