Koberec ORGANIC 2131 geometrický, krémový / černý / naturální
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 111 Kč
Kolekce koberců ORGANIC přináší moderní design s nepravidelnými tvary a abstraktními vzory, které dodávají interiéru styl a harmonii. Jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu, odolné vůči vlhkosti,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 111 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců ORGANIC přináší moderní design s nepravidelnými tvary a abstraktními vzory, které dodávají interiéru styl a harmonii. Jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu, odolné vůči vlhkosti, skvrnám a UV záření, vhodné do interiéru i exteriéru. Díky plochému tkanému povrchu se snadno čistí, rychle schnou a jsou ideální i pro podlahové topení. Parametry:
▪ Výška vlasu: 5 mm
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Celková hmotnost: cca 2,5 kg/m²
Parametry
| Barva | Krémová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | ORGANIC |
| Tvar | Atyp |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Černá | Krémová,Černá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: ORGANIC | ORGANIC — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Atyp | Atyp — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |