Koberec OSTA ABBY 486.25.LA500 modrý / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 17 695 Kč
Tento koberec je ideálním řešením pro každý interiér. Díky kvalitním materiálům je odolný, snadno se čistí a udržuje, což zaručuje pohodlné používání každý den. Široká nabídka vám poskytuje možnost... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 17 695 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento koberec je ideálním řešením pro každý interiér. Díky kvalitním materiálům je odolný, snadno se čistí a udržuje, což zaručuje pohodlné používání každý den. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec, který se bude hodit do stylu interiéru, který máte doma.
▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková výška: 15 mm
▪ Celková hmotnost: 2,60 kg/m2
▪ Hustota tkaní: 300 000 bodů/m2
▪ Materiál: 100% vlna▪ Certifikát OEKO-TEX
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Osta Abby |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x300 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Modrá | Béžová,Modrá — Orientální koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Osta Abby | Osta Abby — Orientální koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 200x300 cm | 200x300 cm — Orientální koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |