Koberec OSTA FLUX 461.133.SA132 krémový / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 239 Kč
Kolekce koberců FLUX představuje dokonalé spojení moderního designu, ekologických materiálů a funkčnosti. Díky strukturovanému povrchu a použitým přírodním vláknům nabízí koberce FLUX nejen... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 7 239 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců FLUX představuje dokonalé spojení moderního designu, ekologických materiálů a funkčnosti. Díky strukturovanému povrchu a použitým přírodním vláknům nabízí koberce FLUX nejen atraktivní vzhled, ale také výjimečný hmatový zážitek. Ideálně se hodí do stylových interiérů zařízených ve skandinávském, japonském či boho duchu, kde vyniknou svými výraznými vzory a zároveň podpoří harmonickou atmosféru prostoru. ▪ Tloušťka koberce:15 mm ▪ Hustota rouna: 450 000 bodů/m² ▪ Celková hmotnost: 2,95 kg/m2 ▪ Materiál: 100% vlna▪ Certifikát OEKO-TEX
Parametry
| Barva | Krémová,Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Flux |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Vlněné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Vlněné koberce |
| Barva: Krémová,Béžová | Krémová,Béžová — Vlněné koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Vlněné koberce |
| Kolekce: Flux | Flux — Vlněné koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Vlněné koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Vlněné koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Vlněné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Vlněné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Vlněné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Vlněné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Vlněné koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Vlněné koberce |