Koberec Outdoor Sun 464 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 176 Kč
Kolekce Outdoor nabízí koberce s různými geometrickými či rostlinnými vzory ve stylových přírodních barvách. Díky syntetickým vláknům ze 100% polypropylenu/BCF jsou nenáročné na údržbu a odolné vůči... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 5 176 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Outdoor nabízí koberce s různými geometrickými či rostlinnými vzory ve stylových přírodních barvách. Díky syntetickým vláknům ze 100% polypropylenu/BCF jsou nenáročné na údržbu a odolné vůči vlhkosti a nejrůznějším povětrnostním vlivům. Koberce z kolekce Outdoor jsou skutečně všestranné a stejně působivé jsou iv interiéru, především v často využívaných místnostech – v předsíni, kuchyni, nebo v obývacím pokoji.
▪ Výška vlasu: 5 mm
▪ Celková hmotnost: 1400 g/m2
▪ Materiál: 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Vnější,Chodba,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Outdoor |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 240x340 cm |
| šířka | 240 cm |
| délka | 340 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 340 cm | 340 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Outdoor | Outdoor — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 240x340 cm | 240x340 cm — Moderní koberce |
| šířka: 240 cm | 240 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |