Koberec Parma linie fialový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 716 Kč
Koberce Parma jsou kolekcí koberců s moderním, geometrickým designem. Dominantními barvami jsou černá, šedá, hnědá a fialová. Rouno koberců je vyrobeno z polypropylenové příze Heatset, která je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 716 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 1 042 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Parma jsou kolekcí koberců s moderním, geometrickým designem. Dominantními barvami jsou černá, šedá, hnědá a fialová. Rouno koberců je vyrobeno z polypropylenové příze Heatset, která je odolná vůči deformaci a zabarvení. Koberce z kolekce Parma skvěle doplní dekoraci obývacího pokoje, pokoj pro hosty či teenagerského pokoje, ale budou se skvěle hodit i do předsíně.
Ostatní informace
Tloušťka: 10 mm
Celková hmotnost: cca 1,9 kg/m2
Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Fialová |
|---|---|
| Výška vlasu | 9 mm |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní |
| Kolekce | Parma |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
| Celková výška | 10 mm |
| Hustota vlasu | 272 000 n./m2 |
| Celková váha | 1900 g/m2 |
| Podklad | Textil |
| Využití | Vnitřní |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Výrobce | Ayyildiz Teppiche |
| Typ vlasu | Střižený (příjemný, praktický) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Styl | Moderní |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Další vlastnosti | Antistatický |
| Země původu | Turecko |
| Specifikace barvy | Sytě fialová |
| Šířka | 80 cm |
| Délka | 150 cm |