Koberec Play 2903 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 752 Kč
Dětský kusový koberec Play je vyroben z kvalitního polyamidového vlákna (nylonu) s digitálním potiskem, díky čemuž si jeho barvy zachovají svoji živost po dlouhou dobu. Tento koberec je nejen... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 752 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dětský kusový koberec Play je vyroben z kvalitního polyamidového vlákna (nylonu) s digitálním potiskem, díky čemuž si jeho barvy zachovají svoji živost po dlouhou dobu. Tento koberec je nejen příjemný na dotek, ale také odolný a snadno se udržuje.
V naší nabídce naleznete různé veselé a hravé motivy, které potěší nejmenší i celou rodinu. Ať už hledáte koberec do dětského pokoje nebo hracího koutku, Play je ideální volbou pro pohodlné a radostné chvíle.
▪ Výška vlasu: 4 mm
▪ Celková výška: 5 mm
▪ Celková hmotnost: 1,20 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyamid
Parametry
| Barva | Bordová,Béžová,Hnědá,Krémová,Modrá,Oranžová,Šedá,Zelená,Červená,Černá,Žlutá,Růžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyamid |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Play |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dětské hrací koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Dětské hrací koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Dětské hrací koberce |
| Kolekce: Play | Play — Dětské hrací koberce |
| Materiál: polyamid | polyamid — Dětské hrací koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Dětské hrací koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Dětské hrací koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Dětské hrací koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Dětské hrací koberce |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Dětské hrací koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Dětské hrací koberce |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Dětské hrací koberce |