Koberec Portofino - pomeranč
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 676 Kč
Koberce z kolekce Portofino jsou dokonalým řešením pro pokoje zařízené v moderním stylu. Na jejich výrobu se používají vysoce kvalitní materiály, díky kterým jsou odolné vůči oděru, změně barvy a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 676 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Portofino jsou dokonalým řešením pro pokoje zařízené v moderním stylu. Na jejich výrobu se používají vysoce kvalitní materiály, díky kterým jsou odolné vůči oděru, změně barvy a deformaci. Koberce z této série jsou skvělým řešením do obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyne. Jejich spodek je protiskluzový.
Výška vlasu: 13 mm
Materiál: 100% polypropylen
Váha: 2,40 kg / m2
Parametry
| Barva | Oranžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Škola/školka |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Portofino |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Oranžová | Oranžová — Jednobarevné koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Portofino | Portofino — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |