Koberec Pouffy pudrově růžový, kruh
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 286 Kč
Plyšový koberec Pouffy je návrhem pro lidi, kteří oceňují skutečnou měkkost v kombinaci s vysokou kvalitou zpracování. Tento jedinečný koberec byl vytvořen pro ty, kdo chtějí cítit měkký a nadýchaný... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 286 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 1 409 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Plyšový koberec Pouffy je návrhem pro lidi, kteří oceňují skutečnou měkkost v kombinaci s vysokou kvalitou zpracování. Tento jedinečný koberec byl vytvořen pro ty, kdo chtějí cítit měkký a nadýchaný povrch s mimořádnou jemností. Jedná se o skvělý doplněk, který nejenže dodá osobitý šarm interiéru, ale poskytne také skutečnou měkkost pod nohama. Vyroben je z vysoce kvalitních polyesterových vláken, která zaručují odolnost a mimořádnou jemnost. Dlouhý vlas vysoký 25 mm je mimořádně měkký, nadýchaný a příjemný na dotek.
Ostatní informace:
Materiál: 100% polyester
Celková tloušťka: 25 mm
Celková hmotnost: 1 600 g/m²
Parametry
| Barva | Růžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Dětský pokoj,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Pouffy |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 120x120 cm |
| šířka | 1 cm |
| Celková váha | 1620 g/m2 |
| Specifikace materiálu | Polyester |
| Podklad | bavlna |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Celková výška | 20 mm |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Země původu | Čína |
| Šířka | 120 cm |
| Délka | 120 cm |